O nás

LiveAge Trutnov, U Nemocnice 85, 541 01 Trutnov studiotu@liveage.cz
Martin Houser: +420 739 730 511 Martin Rudel: +420 603 497 190
Martin Houser

Martin Houser

Piercer & Tatér
Ahoj, jmenuju se Martin a pocházím z Krkonoš. Tetování se věnuji už 20 let. Svůj první kousek jsem si vyzkoušel na vlastní kůži, když jsem si v 16 letech strojkem vyrobeným „na koleni“ potetoval kolen... číst dále Ahoj, jmenuju se Martin a pocházím z Krkonoš. Tetování se věnuji už 20 let. Svůj první kousek jsem si vyzkoušel na vlastní kůži, když jsem si v 16 letech strojkem vyrobeným „na koleni“ potetoval koleno. Hned jsem tomu naprosto propadl, pořídil jsem si lepší výbavu a začal tetovat známé a rodinu. Rád probouzím svůj důvtip během předělávek starých tetování, ale stejně tak mě baví různé druhy biomechanik, horor, fantasy, mandaly i něžnější motivy. Každé tetování je pro mne nová výzva, každý z vás je originál a vaše fantazie mě vždy posouvá o kus dál. Těším se na vás, vaše nápady a představy, kterým společně dáme jasný tvar.
Martin Rudel

Martin Rudel

Piercer & Tatér
Ahoj, jmenuji se Martin Rudel, je mi 23 let a žiji v Trutnově. Už jako malý kluk jsem trávil dlouhé hodiny s pastelkami a tužkou v ruce, takže rozhodnutí mých rodičů přihlásit mě na základní uměleckou... číst dále Ahoj, jmenuji se Martin Rudel, je mi 23 let a žiji v Trutnově. Už jako malý kluk jsem trávil dlouhé hodiny s pastelkami a tužkou v ruce, takže rozhodnutí mých rodičů přihlásit mě na základní uměleckou školu bylo jasné. Od té doby neustále rozvíjím svoji kreativitu, což se projevilo třeba i tím, že jsem se několik let aktivně zabýval uměleckou kovařinou. Náhoda a moje snoubenka mohou za to, že jsem si o několik let později pořídil svůj první tetovací strojek a naprosto tomu propadl. Nejčastěji ode mne můžete vidět blackwork a newschool, ale s radostí se společně s vámi vrhnu do jakéhokoliv stylu, který přesně vystihne vaši osobnost. Tetování je umění a s bude mi potěšením vám pomoci vytvořit váš vlastní umělecký kousek na kůži.

Jsme tetovací studio, které zaměstnává jen ty nejlepší odborníky. Všichni jsme dokonale proškolení ve standardech hygienických norem. Pracujeme jen ve sterilním prostředí, které odpovídá směrnicím provádění zdravotnických výkonů v evropských zemích. Vždycky bezpodmínečně dodržujeme hygienické zásady. Na to se můžete spolehnout!

Jsme tu pro to, abychom ve vás i na vás zanechali trvalou vzpomínku. Nejdůležitější pro nás je, abyste odcházeli spokojení. A pokud se vyskytne nějaký problém během hojení, my tu vždycky budeme. Po celou dobu hojení k nám můžete přijít pro radu nebo bezplatné ošetření.

Prostě přijďte za námi a všichni si to užijeme.

Přidejte se na LIVE AGE Trutnov