O nás

Your life, your style

Jsme tetovací studio, které zaměstnává jen ty nejlepší odborníky. Všichni jsme dokonale proškolení ve standardech hygienických norem. Pracujeme jen ve sterilním prostředí, které odpovídá směrnicím provádění zdravotnických výkonů v evropských zemích. Vždycky bezpodmínečně dodržujeme hygienické zásady. Na to se můžete spolehnout!

Jsme tu pro to, abychom ve vás i na vás zanechali trvalou vzpomínku. Nejdůležitější pro nás je, abyste odcházeli spokojení. A pokud se vyskytne nějaký problém během hojení, my tu vždycky budeme. Po celou dobu hojení k nám můžete přijít pro radu nebo bezplatné ošetření.

Prostě přijďte za námi a všichni si to užijeme.

Martin

Martin

Tatér

Ahoj, jmenuju se Martin a pocházím z Krkonoš. Tetování se věnuji už 20 let. Svůj první kousek jsem si vyzkoušel na vlastní kůži, když jsem si v 16 letech strojkem vyrobeným „na koleni“ potetoval koleno. Hned jsem tomu naprosto propadl, pořídil jsem si lepší výbavu a začal tetovat známé a rodinu. Rád probouzím svůj důvtip během předělávek starých tetování, ale stejně tak mě baví různé druhy biomechanik, horor, fantasy, mandaly i něžnější motivy. Každé tetování je pro mne nová výzva, každý z vás je originál a vaše fantazie mě vždy posouvá o kus dál. Těším se na vás, vaše nápady a představy, kterým společně dáme jasný tvar.